• Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

  • Nejlevnější 360° fotografie                               3D zobrazení

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk-imagesChcete svou firmu prezentovat reklamou, kterou nikdo nepřehlédne? Kvalitně provedený velkoplošný tisk Vám zaručí spolehlivý efekt a přinese požadovaný výsledek.

Naše techniky postupu práce zaručují vysokou kvalitu tisku. Garantujeme odolnost plakátů, billboardů a dalších produktů proti UV záření a paprskům slunce. Pomůžeme Vám vybrat správnou metodu velkoplošného tisku a společně najdeme efektivní řešení jak zviditelnit Vaši firmu.

Nabízíme Vám prezentace pomocí velkoplošného tisku na billboardech, bigboardech, reklamních bannerech, plakátech, fotografiích, poutačích, reklamních stojanech a dalších. Dále Vám zajistíme velkoplošný tisk ve formě podlahové grafiky,polepů automobilů, vlajek, dekoračních tiskovin nebo velkoplošných transparentů a podobně.

Velkoplošné tisky jsou často vystavovány UV záření, slunečním paprskům, povětrnostním podmínkám a nepříznivému počasí. Tyto vlivy negativně působí na tisky plakátů a billboardů. Barvy se mohou ztrácet a tisky jsou pak znehodnocené. My ovšem víme, jak vytvářet kvalitní dlouhotrvající tisky. Na jakékoli velkoplošné tisky používáme ochrannou laminaci s UV filtrem. Díky této jedinečné technice se prodlouží životnost velkoplošných tisků až o dva roky. Barvy na tisku jsou navíc chráněné proti UV záření a jsou výrazné po dobu 3-7 let.

Zajistíme Vám vysoce kvalitní velkoplošné tisky. Provádíme je na billboardový papír, citylightový papír, PVC samolepku, plachtovinu, síťovinu a vlajkovinu.

Nabídka služeb: